Medicinski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Medicinski forum

Online pomoc i strucni medicinski saveti
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta i kako kada saznate da ste oboleli od raka

Ići dole 
AutorPoruka
draganbrkovic66




Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.01.2014

Šta i kako kada saznate da ste oboleli od raka Empty
PočaljiNaslov: Šta i kako kada saznate da ste oboleli od raka   Šta i kako kada saznate da ste oboleli od raka Icon_minitimeUto Jan 14, 2014 4:24 pm

Dragi svi.
Bolujem od karcinoma prostate CA prostate, imao sam problema sa mokrenjem bolove na dnu karlice pritisak na debelo crevo. Operisan sam pre dve godine i pojavio se recidiv pa mi je predložena zračna terapija, koja mi je teško pala. Imao sam sreću da saznam za imunofan, koji mi je u mnogome pomogao da se rehabilitujem od zračenja. Imao sam mnogo više snage i posle pete injekcije imunofana posledice zračenja (crvenilo kože, bolovi kod pražnjenja creva i osećaj težine u donjem delu stomak)a gotovo da su potpuno nestale. Po dogovoru ću da nastavim sa imunofanom jer mi je definitivno pomogao.
Međutim niko mi od lekara nije objasnio kako da se hranim i živim, jednostavno nisu imali vremena. Pogotovu pošto sam se zabrinuo jer mi se pojavio recidiv, nisam znao šta i kako da radim. Preko novina sam saznao za udruženje Vera život je čudo, pa sam im se obratio. Tu sam imao prilike da popričam sa svim njihovim stručnjacima koji su mi objasnili prirodu moje bolesti, dali predloge kako da živim i kako da se lečim. Ovom prilikom se posebno zahvaljujem doktorki Snešani i Gospođi Miri koje su mi svojim savetima puno pomogle.
Korisitm priliku da svima koji neznaju šta i kako da rade jer su oboleli da im se jave.
Nadam se da će i Vama pomoći kao i meni
Pozdrav Dragan

P.S. sve je besplatno
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta i kako kada saznate da ste oboleli od raka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Medicinski forum :: MEDICINA :: Opšta medicina-
Skoči na: